Nasze propozycje na styczen 2023

Światowy Dzień Braille`a – Jak czytają osoby niewidome? Jak rozmawiają osoby niemówiące? Czy osoby pozbawione nóg mogą jeździć na rowerze? – Przedszkolaki poznają różne sposoby komunikacji, poruszania się, radzenia sobie w życiu osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Pokażemy, że ograniczenia nie dyskwalifikują z satysfakcjonującego życia a odmienność może być wyjątkowością.

4 Stycznia środa

10 Stycznia wtorek

Bajkowa wyprawa – Trzy świnki – całoroczny projekt, w którym poznajemy klasykę baśni światowych.

Dzień szalonych fryzur – karnawał to czas zabawy, ekspresji i szaleństwa. Puśćmy wodze wyobraźni, niech nasze przedszkole zamieni się w Salon Szalonych Fryzur – poprosimy o przyniesienie szczotek oraz ozdób do włosów.

17 Stycznia wtorek

19 Stycznia czwartek
g. 16:00-18:00

Comiesięczny dyżur psychologa przedszkolnego pani Doroty Davies. Chętne osoby proszone są o zapisywanie terminu u nauczycielek.

Bal Karnawałowy organizowany przez Teatr Karuzela – poprosimy o przyniesienie strojów do przebrania w podpisanych torbach

27 Stycznia piątek