Nasze propozycje na styczen 2022

Dzień spaghetti – przedszkolaki przekonają się, że makaron może posłużyć nie tylko do jedzenia, ale także do zabawy, ćwiczeń sprawności rąk, łamigłówek.

4 Stycznia wtorek

10 Stycznia poniedziałek

Dzień śniegu – czym jest śnieg? Jak powstaje? Co się z nim dzieje, kiedy znika? Jak możemy go wykorzystać? – na wszystkie te pytania przedszkolaki znajdą tego dnia odpowiedź.

Dzień Kubusia Puchatka – kto nie zna tego pociesznego bohatera? Czy można od niego i innych postaci książki A.A. Milne uczyć się sposobu na życie? A może dzieci same dopiszą dalsze losy przyjaciół ze Stumilowego Lasu?

Ubranka i akcesoria związane z powieścią mile widziane.

18 Stycznia wtorek

24 Stycznia poniedziałek godz.11:00

Bal karnawałowy – prosimy, aby tego dnia przynieść dla dziecka strój na przebranie w podpisanej torbie i przekazać go nauczycielkom

Comiesięczny dyżur pani psycholog – Doroty Davies. Zainteresowane osoby prosimy o zapis godziny spotkania u nauczycielek.

27 Stycznia Poniedziałek godz. 16-18