Nasze propozycje na styczeń 2021

Światowy Dzień Braille`a – będziemy starać się uwrażliwiać dzieci na potrzeby osób niepełnosprawnych, w tym osób niewidzących. Przedszkolaki poznają sposoby funkcjonowania takich osób, będą miały możliwość zapoznania się z książkami napisanymi alfabetem Braille`a.

7 stycznia

15 stycznia

Zwierzęta zimą z nami nie zginą – zajęcia przyrodnicze poprowadzi pani Anna Ząbek

Dzień Kubusia Puchatka – jeśli to możliwe, poprosimy, aby dzieci ubrały się w garderobę z wizerunkiem postaci z tej powieści.

18 stycznia

20 stycznia

Międzynarodowy Dzień Klocków Lego i Puzzli – dzieci poznają różne pomysły na wykorzystanie popularnych zabawek. Same wykonają prace przy ich użyciu.

28 stycznia

29 stycznia

godz. 16:00 – 18:00 – comiesięczny dyżur konsultacyjny dla rodziców z przedszkolnym psychologiem panią Dorotą Davies. Zainteresowanych rodziców prosimy o dokonanie rezerwacji terminu u nauczycielek.