Nasze propozycje na październik 2020

Wycieczka autokarowa do Osady Borki. W programie: przejażdżka bryczką, wykopki na polu, spotkanie ze zwierzętami gospodarskimi,  pieczenie ziemniaka, ognisko z kiełbaskami, zabawy integracyjne.

7 Października

13 Października

Przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Karuzela. Spektakl nosi tytuł  „Sklepik z landrynkami”.

Dzień Poczty – przygotujemy listy, które wyślemy do naszych rodziców. Prosimy, aby dzieci przyniosły do przedszkola kopertę z naklejonym znaczkiem.

15 Października

22 Października

Święto Dyni – „dyniowe” zabawy, w menu dyniowe potrawy. Poprosimy, aby tego dnia dzieci przyszły w ubraniach w kolorze pomarańczowym.

30 Października

godz. 16:00 – !8:00 –  comiesięczny dyżur konsultacyjny dla rodziców z przedszkolnym psychologiem panią Dorotą Davies. Zainteresowanych rodziców prosimy o dokonanie rezerwacji terminu u nauczycielek.