Nasze propozycje na MARZEC 2023

Przedstawienia pt. „Piękna i bestia” – wyjście do MCER

8 Marca środa

10 – 14 Marca piątek – wtorek

Miasteczko Ruchu Drogowego – dzięki akcji organizowanej przez UM Marki dzieci staną się uczestnikami ruchu drogowego i poćwiczą bezpieczne zachowanie na drodze

Teatr Karuzela przedstawi nam spektakl pt. „Tomek i Romek w kosmosie”

10 Marca piątek

16 Marca czwartek

całoroczny projekt pt. Bajkowa wyprawa. Tym razem porozmawiamy o bajce „Kopciuszek”.

comiesięczny dyżur psycholożki przedszkolnej Doroty Davies. Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zapisów u nauczycielek.

16 Marca czwartek 16:00 – 18:00

21 Marca wtorek

Pierwszy Dzień Wiosny – przywitamy kolorową porę roku kolorowym korowodem oznajmiając w okolicy nadejście wiosny. Poprosimy, aby tego dnia dzieci ubrać w bardzo kolorowe stroje nawiązujące do obchodzonego dnia.

wiosenne porządki w ogródku – wspólnym wysiłkiem zadbamy o przedszkolny ogród, posadzimy bratki, zajmiemy się ziołową rabatką, powiesimy budkę lęgową i domek dla owadów.

31 Marca piątek