Nasze propozycje na marzec 2020

We wtorek 3 marca o godzinie 9:30 odbędzie się koncert muzyczny „Dzieciństwo Wielkich Mistrzów” w wykonaniu grupy ProArte.

3 marca

11-12 marca

W środę i czwartek 11 i 12 marca organizujemy „Miasteczko Ruchu Drogowego” – dzieci w sposób zabawowy, poprzez odtwarzanie scenek z udziałem symulatorów sygnalizacji świetnej, pasów dla pieszych, pluszowych samochodów, będą ćwiczyły zachowania w ruchu drogowym.

W środę 18 marca organizujemy „Zero waste” – cykl warsztatów ekologicznych. Tym razem wykonamy kolorowe doniczki z puszki.

18 marca

20 marca

W piątek 20 marca organizujemy „Witaj Wiosno!” – w tradycyjny sposób pożegnamy zimę i przywitamy się z wiosną.

W czwartek 26 marca w godzinach 16:00 – 18:00 odbędzie się comiesięczny dyżur psychologa przedszkolnego – pani Doroty Davies. Chętnych rodziców prosimy o zapisywanie się na rozmowę u nauczycielek.

26 marca

27 marca

W piątek 27 marca odbędzie się wycieczka autokarowa dla grup przedszkolnych do Smart Kids Planet https://smartkidsplanet.pl/.  Dzieci obejrzą wystawę stałą oraz będą brały udział w warsztatach. Koszt 70 zł płatne gotówką u nauczycielek. Dla uczestników śniadanie tego dnia będzie o godzinie 8:30.

W poniedziałek 30 marca zapraszamy w Światowy Dzień Muffinka każdy przedszkolak przygotuje dla siebie słodką babeczkę na podwieczorek.

30 marca