Nasze propozycje na luty 2024

1. 15:00 – Jeżyki
  2. 15:30 – Zajączki
  3. 16:00 – Tygryski
Tłusty czwartek – poznamy zwyczaje na koniec karnawału. Wspólnie wykonamy pyszne, domowe pączki.

czwartek

12,13,14 lutego
poniedziałek, wtorek, środa

Autochodzik – Edukacja Bezpieczeństwa Drogowego. Zajęcia prowadzi koordynator Mobilnego Miasteczka Ruchu Drogowego w Markach Pan Paweł Paczek
Walentynki – co to są uczucia? Jak pokazać komuś naszą sympatię? Czy wszystkich musimy lubić? Tego dnia zrobimy finał poczty walentynkowej – listy do skrzynki będzie można wrzucać już na tydzień wcześniej. Poprosimy, aby tego dnia dzieci były ubrane w stroje koloru czerwonego, różowego
czwartek

Dzień kota – odwiedzi nas Fendi – kot rasy tonkijskiej (nieuczulający). Poznamy zwyczaje kotów, sposoby opieki nad nimi oraz uroki felinoterapii.

Złota Rybka w kosmosie – całoroczny projekt edukacyjny – „Lecimy w kosmos” odpowiemy sobie na pytania – Czym możemy podróżować w kosmos? Czego używamy do obserwacji w kosmosie? Kto pierwszy leciał rakietą?

piątek

Dyżur psycholożki przedszkolnej pani Doroty Davies w g. 16:00 – 18:00. Osoby zainteresowane prosimy o ustalenie godziny spotkania z nauczycielkami.
Małe warszawskie wróbelki” – koncert muzyki klasycznej. W roli głównej – klarnet

g. 10:15