Nasze propozycje na luty 2022

Warsztaty przyrodnicze ze zwierzętami – Egzotyczne czy domowe?

9 Lutego środa godz. 9:30

14 Lutego poniedziałek

Walentynki – porozmawiamy z dziećmi na temat emocji, sposobu wyrażania uczuć, zrobimy pocztę walentynkową. Poprosimy, aby tego dnia przedszkolaki przyszły ubrane w stroje w kolorze czerwonym lub różowym.

Dzień kota – to dobra okazja, by porozmawiać o prawach zwierząt, w jaki sposób o nie dbać. Czego możemy nauczyć się od zwierząt? A może zaśpiewamy jakąś kocią piosenkę?

17 Lutego czwartek

17 Lutego czwartek godz. 16-18

comiesięczny dyżur pani psycholog Doroty Davies. Chętne osoby proszone o rezerwację terminu u nauczycielek.

Tłusty czwartek – „tradycja rzecz święta!” – koniec karnawału, jak obchodzono ten dzień dawniej i w różnych krajach. Zrobimy też samodzielnie pączki. Będzie pysznie!

24 Lutego czwartek

28 Lutego poniedziałek

Złota Rybka poznaje świat – tym razem odwiedzimy Grecję. Zrobimy wspólnie sałatkę grecką, zatańczymy zorbę, poznamy język grecki i greckie bajki.