Nasze propozycje na Luty 2021

Dzień Pizzy –każdy przedszkolak własnoręcznie wykona swoją ulubioną pizzę. Będziemy mieli okazję do poznania zasad prawidłowego odżywiania się i poznania kultury międzynarodowej.

4 Luty

10 Luty

Bal karnawałowy „W sopelkowym królestwie”. Bardzo prosimy o przygotowanie dla dzieci strojów i przyniesienie w podpisanych torbach.

Tłusty czwartek – robimy karnawałowe smakołyki. Dzieci samodzielnie wykonają tradycyjne przysmaki.

11 Luty

12 Luty

Walentynki – przygotujemy kartki walentynkowe, porozmawiamy o uczuciach, emocjach. Poprosimy, aby tego dnia dzieci ubrane były w garderobę lub jej elementy w kolorze

Dzień Kota – porozmawiamy o zwyczajach kotów, ich pielęgnacji, będziemy mieli okazję do poznania praw zwierząt.

18 Luty

24 Luty

godz. 16:00 – 18:00 –  comiesięczny dyżur konsultacyjny dla rodziców z przedszkolnym psychologiem panią Dorotą Davies. Zainteresowanych rodziców prosimy o dokonanie rezerwacji terminu u nauczycielek.

26 Luty