Nasze propozycje na grudzień 2020

Świąteczne pierniczki – w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia przedszkolaki własnoręcznie przygotują pachnące, kolorowe pierniczki

2-3 grudnia

7 grudnia

Wizyta Świętego Mikołaja – w tym dniu odwiedzi nas gość specjalny, który grzeczne dzieci obdaruje upominkami. Bardzo prosimy, aby przedszkolaki przyniosły mikołajkowe akcesoria (czapki, opaski etc.) i/lub ubrane były w ubrania koloru czerwonego

16 grudnia

18 grudnia

godz. 16:00 – 18:00 –  comiesięczny dyżur konsultacyjny dla rodziców z przedszkolnym psychologiem panią Dorotą Davies. Zainteresowanych rodziców prosimy o dokonanie rezerwacji terminu u nauczycielek.

Wigilia Przedszkolaków – tego dnia każda z grup zasiądzie do wspólnego wigilijnego stołu. Będziemy składać sobie życzenia, smakować tradycyjnych potraw, śpiewać kolędy, szukać prezentów pod choinką. Prosimy, aby dzieci były ubrane odświętnie.

22 grudnia