Nasze propozycje na czerwiec 2021

Świętujemy Dzień Dziecka – ciocie zapraszają na niespodziankowe zajęcia oraz pyszny deser na podwieczorek.

1 czerwca

7 czerwca

g. 10:00 – 12:00 „Cyrkowa karuzela” – z okazji święta wszystkich dzieci zapraszamy przedszkolaki na animacje i zabawy plenerowe z grupą teatralną Karuzela

Wycieczka autokarowa do Stajni na Kępie w Skierdach

9 czerwca

17 Czerwca

godz. 16:00 – 18:00 –  comiesięczny dyżur konsultacyjny dla rodziców z przedszkolnym psychologiem panią Dorotą Davies. Zainteresowanych rodziców prosimy o dokonanie rezerwacji terminu u nauczycielek.

Świętujemy Dzień Taty

23 czerwca

24 czerwca

Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego dla grup Raczki, Rybki, Foczki i Żółwiki. Dzieci otrzymają dyplomy uznania za pracę i zaangażowanie. Prosimy o przyniesienie eleganckich strojów do przebrania. Podczas uroczystości NIE przewidujemy obecności rodziców.

g.16:00 – Uroczyste Zakończenie Edukacji w Przedszkolu dla grupy Delfinki. Serdecznie zapraszamy tylko RODZICÓW dzieci do uczestnictwa w wydarzeniu. W miarę możliwości przewidujemy występy w ogrodzie przedszkolnym.

24 czerwca